9 Mart 2013 Cumartesi

Edward Newgate - WhiteBeard

   
      Sen değilsin. Roger'in beklediği adam en azından kesinlikle sen değilsin. Teach! Aynı Roger'in isteğini sürdürenler olduğu gibi bir gün Ace'in isteğini de sürdürmek için  birinin ortaya çıkacağınıdan eminim.


       Onun soyunu kurutsan bile,  alevlerinin sönmesi mümkün değil. Eski zamanlardan beri nesilden nesile aktarıldı.Gelecekte bir gün onlarca yılın tarihini sırtında taşıyan biri ortaya çıkacak ve dövüşmek için tüm dünyaya meydan okuyacak.
Sengoku. Siz dünya hükümetindekiler er ya da geç gelip tüm dünyayı yutacak olan o muazzam savaştan korkuyorsunuz. Ben önemsemiyorum. Ama biri o büyük hazineyi bulur bulmaz. Tüm dünya alaşağı olacak ve biri onu bulacak o gün er yada geç gelecek.
One Piece....gerçekten var!


    Beni affedin evlatlarım. Bu berbat ahmaktan ben sorumluyum.Ama sayenizde istediğim her şeyi elde ettim.Sonum geldi. Çok uzun zamandır yolculuk ediyorum.Harika bir yolculuktu.Size minnettarım. Elveda evlatlarım.


-Hazine istemeyen bir korsan. O zaman ne istiyorsun Newgate.

Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum bir isteğim vardı.

-Nedir o? Söyle o zaman..

Aile.       Beyazsakal öldü. Ölünce bile bedeni yere düşmedi. Yaralarla kaplıyken düşmanlarını deviren endamı gerçekten korkutucuydu. Bu savaşta toplam 267 kılıç yarası aldı. Vücuduna 152 mermi isabet etti.46 top mermisi tarafından vuruldu.Tüm bunlara rağmen gururlu sırtı, korsan olarak sürdüğü tüm hayatı boyunca kaçmaktan dolayı tek bir yara bile almadı!

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...